Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Полтавської області проводять відбір кандидатів для навчання у військових навчальних закладах

Четвертий відділ Лубенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки запрошує юнаків та дівчат на навчання у вищих військових навчальних закладах та військових коледжах сержантського (старшинського) Збройних Сил України. Бажаючим необхідно подати особисто заяву до четвертого відділу Лубенського РТЦК та СП за адресою: смт Оржиця, вул. Центральна, 38. Телефон для довідок (05357) 91-5-36.

Навчання у військових навчальних закладах має ряд беззаперечних переваг: курсанти здобувають освіту абсолютно безкоштовно, повне державне забезпечення, гарантоване працевлаштування, зарахування терміну навчання до вислуги і робочого стажу та інше. Термін підготовки: офіцерів командного фаху – 4 роки; офіцерів інженерного та гуманітарного фахів – 5 років. Навчання у військових коледжах сержантського (старшинського) складу – 2,5 роки.

Повний перелік навчальних закладів, які здійснюють підготовку військових фахівців нижче.  Фото без опису

Випускники ВВНЗ (ВНП ВНЗ) отримують вищу військово-спеціальну освіту, диплом державного зразка про повну (або базову) вищу освіту та відповідну кваліфікацію.

1. Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (м. Харків).

2. Національна академія Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів).

3. Військова академія (м. Одеса).

4. Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ).

5. Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім.. Героїів Крут (м. Київ).

6. Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова (м. Житомир).

7. Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків).

8. Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» (м. Одеса).

9. Військово-юридичний факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків).

10. Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету (м. Киїів).

11. Кафедра військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (м. Івано-Франківськ).

12. Кафедра військової підготовки Одеського державного екологічного університету (м. Одеса).

Військові коледжі сержантського (старшинського) складу

Випускникам  видаються дипломи державного зразка про неповну вищу освіту та присвоюється відповідна кваліфікація. термін підготовки – 2,5 роки.

1. Військовий коледж сержантського складу Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (м. Харків).

2. Військовий коледж сержантського складу Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів).

3. Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені героїв Крут (м. Полтава).

4. Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія» (м. Одеса).