На засіданні виконкому

На засіданні виконкому

Серед 14 питань порядку денного засідання виконкому селищної ради, що відбувся сьогодні, виділяємо кілька. Серед них, звіт поліцейського офіцера громади за 2022 рік (http://surl.li/eofzt ); затвердження персонального складу робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Оржицької селищної територіальної громади; формування та видачу продуктових наборів, придбаних за державні та обласні кошти, для внутрішніх переселенців, які фактично проживають у нашій громаді; встановлення тарифу на вивіз рідких побутових відходів комунальному підприємству «Оржиця-водоканал» для бюджетних організацій і інших споживачів, крім населення, у смт Оржиця - 80,00 грн. з ПДВ за 1 м.куб. Нагадаємо: для населення тариф 80,00 грн. з ПДВ за 1 м.куб. було встановлено рішенням виконкому у липні минулого року. Крім того, надано дозволи на спилювання аварійно небезпечних дерев у селах Заріг і Чевельча та санітарну обрізку крони дерев у смт Оржиця.

Усі рішення виконавчого комітету селищної ради від 25.01.2023 будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради у встановлені чинним законодавством терміни.

Статистика и объявления

Продвигать публикацию