Громаду відвідали представники USAID

В рамках моніторингового візиту до Оржицької громади завітали керівник програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади USAID Марат Кюрчевський, заступниця керівника Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" Наталія Гнидюк та керівниця Полтавського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Ганна Бабкова.

У ході візиту керівники громади та представники USAID обговорили підтримку Оржиччини Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» та пріоритети у подальшій співпраці. Крім того, гостям продемонстрували реальне використання обладнання, наданого проєктом, а це медичне, аварійне, кухонне обладнання, генератори, намети тощо.

Ми щиро вдячні Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) і всьому американському народу за неоціненну допомогу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» та сподіваємося на подальшу підтримку нашої громади для підвищення її спроможності та ефективності роботи місцевого самоврядування.