Члени Добровільної пожежної охорони Оржицької територіальної громади проходять навчання та практичну підготовку на базі Місцевої пожежної охорони

Представництво Фонду Міжнародної Солідарності в Україні продовжує реалізацію грантового проєкту «Цивільний захист з добровільними пожежними командами (ДПК) для громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Із 11 по 19 січня члени Добровільної пожежної охорони Оржицької територіальної громади проходять навчання та практичну підготовку на базі Місцевої пожежної охорони у селі Круподеринці. Заходи із підготовки проводяться Фондом Міжнародної Солідарності в рамках Грантового проєкту «Цивільний захист з добровільними пожежними командами (ДПК) для громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та стали можливими завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».