Сяйво Різдва

Сяйво Різдва

6 січня, напередодні Різдва Христового, у форматі живого театралізованого дійства творчі працівники комунальних закладів селищної ради – Центру культури і дозвілля, Публічної бібліотеки за участю вихованців Будинку дитячої і юнацької творчості привітали оржиччан зі Святом народження Ісуса Христа. Тож і ми приєднуємося до привітань і зичимо жителям та гостям громади, усім українцям віри в диво, зцілення душевного і тілесного, хай Вифлеємська зірка вказує дорогу і оберігає від будь-яких життєвих негараздів. Дякуємо усім тим, хто і цими днями, і в будь-який інший час робить усе, щоб ми з вами могли жити. Жити своїм життям і у своїй країні. Хай завжди так і буде! Слава нашому міцному, прекрасному, найкращому народу! Слава Україні!

и ещё 16

Статистика и объявления