Десятий раз централізовано передали гуманітарну допомогу вимушено переселеним родинам

485 вимушено переселених родин сьогодні, 05 грудня, у селищній раді та старостатах вчергове отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, доставлених з обласного гуманітарного штабу. Родинам з дітьми передали миючі засоби від компанії RB Hygiene Home Poland sp. z o.o Reckitt(Reckitt Benckiser Group), яка зробила свій внесок у програму «Шелтер», що координується Фонд Східна Європа. Вимушені переселенці, які зараз проживають в Оржицькій громаді, висловлюють вдячність благочинцям за надану гуманітарну допомогу та психологічну підтримку у цей складний час.

и ещё 6

Статистика и объявления