Вчергове відвідали земляків на передовій

Вчергове відвідали земляків на передовій

У черговий раз вагому підтримку від Оржицької громади отримали наші земляки – бійці Збройних Сил України, які тримають оборону на східних рубежах. Учора працівники селищної ради Руслан Левенко та Сергій Яременко доправили цінний вантаж до місця розташування наших хлопців. Щиро вдячні усім, завдяки кому змогли доставити найбільш необхідне нашим Захисникам для полегшення їх воєнного життя. Незважаючи на складність дістати запчастини для «помічниці» вояків -старенької «Газельки», директору СФГ «Світанок» Миколі Горбу вдалося придбати комплект для ремонту авто – ресору, амортизатори та акумулятор. Швидко відгукнулася голова ФГ «Авелана» Валентина Філіповських та придбала такий необхідний пуско-зарядний пристрій. Виконуючи замовлення хлопців, директор СТОВ «Лукім’я» Іван Шингарій передав генератор потрібної потужності, заправив його пальним та додав кабель. Захисникам передали і смаколики - заморожені напівфабрикати та тушонки, які свого часу готували жителі старостинських округів громади. Ви неймовірні! Завдяки вашим зусиллям ми впродовж восьми місяців маємо змогу підтримувати земляків на передовій. Вантаж доповнили заморожені напівфабрикати, овочі, фрукти, консерви та окопні свічки від прихожан Свято-Преображенської церкви ПЦУ смт Оржиця, цигарки, бутильована вода, консерви, макарони, чай з гуманітарних надходжень до селищної ради від доброчинців. Захисники щиро дякують землякам за допомогу і передають усім привіт! А ми їм навзаєм дякуємо за відвагу, мужність та за кожен новий день! Повертайтеся додому живі та здорові з Перемогою!