ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА У СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Фото без описуФото без описуФото без опису

У понеділок, 31 жовтня, на апаратній нараді під головуванням селищного голови Олени Сидоренко та за участю керівників організацій, установ та закладів, старост старостинських округів розглянули низку актуальних питань життєдіяльності громади. Зокрема, про готовність закладів критичної інфраструктури громади до опалювального сезону та роботи в умовах надзвичайної ситуації поінформували керівники КНП «Оржицька лікарня» Леся Пономаренко, КНП «Оржицький центр ПМСД» Григорій Ворона, КП «Оржиця-комунсервіс» Олександр Гнаток та КП «Оржиця-водоканал» Руслан Слинько. Про стан реагування на пожежі та інші надзвичайні ситуації на території громади, а також відповідальність за порущення встановлених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки доповідали начальник 10 -го державного пожежно-рятувального поста 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Полтавській області Михайло Колісніченко та завідувач сектору з питань цивільного захисту виконавчого комітету селищної ради Олександр Орловський. Про результати моніторингу цін на соціально значущі продукти у закладах торгівлі на території громади інформувала провідний лікар ветеринарної медицини відділу безпечності  продуктів та ветеринарії Лубенського районного управління ГУ Дежпродспоживслужби в Полтавській області Оксана Яненко. Коротко про зміст розглянутих питань у наступних публікаціях.