Віддали шану українцям, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни

Сьогодні, 28 жовтня, з нагоди 78-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України, у парку Перемоги смт Оржиця від імені Оржицької громади до підніжжя братської могили керівники селищної ради, установ та закладів, представники громадськості поклали живі квіти та віддали шану всім українцям, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни.

День вигнання нацистів з України у 247-й день нашої боротьби стає символом: результатом нашої боротьби неодмінно стає визволення нашої України. Зло завжди закінчує однаково. Окупант стає капітулянтом. Загарбник – утікачем. Військові злочинці стають підсудними, агресія – вироком. Руйнування стають репараціями. Ворожа техніка стає музейними експонатами. Подвиги дідусів стають перемогами онуків. Слава всім, хто боровся з нацизмом у роки Другої світової війни! Слава всім, хто б’ється за Україну сьогодні!

Слава нашому народу, який увійде в історію!

Слава Україні!