КП "Оржиця-водоканал": повідомлення про викладення пункту 6.3. Договору в новій редакції

КП "Оржиця-водоканал" повідомляє про викладення пункту 6.3 договору "Про надання послуг з централізованого постачання холодної води і вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям" в новій редакції:

п. 6.3. У разі несвоєчасного здійснення платежів за послуги (згідно п.3.2. Договору) споживач сплачує пеню в розмірі, встановленому в договорі, але не більше 0,01% суми боргу за кожний день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100% загальної суми боргу. Нарахування пені починається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку внесення плати за послуги.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном: 0959451756