Квартири для внутрішньо переміщених осіб

21 січня 2022 року на черговому засіданні  виконкому Оржицької селищної ради рішенням № 8 «Про надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб»  відповідно до рішень сесій селищної ради від 12.11.2021 № 30 та  від 07.12.2021 року № 15  про придбання та прийняття до комунальної власності квартир та включення їх до фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених дві  особи з числа внутрішньо переміщених осіб отримали ключі від  житлових приміщень для тимчасового проживання в смт Оржиця, а саме:

Осяннікова Ніна Петрівна – двокімнатну квартиру, загальною площею 53,2 кв.м. за адресою вул. Центральна 2, кв.3.

Головинська Ганна Григоріївна – однокімнатну квартиру,загальною площею 36,5 кв.м. за адресою  вул. Костенка,2 кв.13.