День єднання на Оржиччині

Відповдно до підписаного два дні тому Указу Президента України, сьогодні, 16 лютого, в Україні відзначають День єднання.

Оржицька громада, як і вся Україна, єдина у прагненні жити в мирі: о 10:00 біля приміщення Оржицької селищної ради відбулося урочисте підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України. У заході взяли участь депутати селищної ради, працівники його виконавчого комітету, громадськість.

У своєму виступі селищний голова Олена Сидоренко зазначила, що, не зважаючи на політичні симпатії, ми єдині у прагненні бути вільними та незалежними.

Після промови селищного голови учасники заходу вшанували пам’ять загиблих за Україну хвилиною мовчання.

Шановні жителі Оржицької громади! Будьмо єдині у прагненні свободи та готовності її виборювати!