Вшанували пам'ять відомої землячки Діани Петриненко

О Боже, дякую уклінно за те, що Оржицькій землі подарував

Талант нетлінний, що засвітив зорю її,

Тії, що рідкісним сопрано зачарувала цілий світ,

Мадонни опери - Діани – Вкраїни дивний піснецвіт.

Саме ці поетичні рядки посвяти Діані Гнатівні Петриненко, українській співачці,  нашій талановитій землячці, стали лейтмотивом пам’ятного заходу до 92-ї річниці від дня її народження, який був проведений сьогодні, 08 лютого, біля меморіальної стели Діані Петриненко на фасаді Оржицької дитячої музичної школи. У своїх виступах  начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради Віктор Рябець, директор КЗ «Оржицька дитяча музична школа імені Д.Г.Петриненко» Оржицької селищної ради Микола Семперович говорили про талант Діани Петриненко, зірки оперної сцени, нашої землячки, її вагомий особистий вклад у популяризацію української мови та пісні у світі. Шанувальник і популяризатор творчих особистостей нашого краю Станіслав Дерев’янко прочитав посвяту відомій землячці, написану поетесою із Великоселецького Вірою Кропивкою. Учасники заходу поклали живі квіти до меморіальної стели Діані Петриненко.