Стартував процес розроблення Стратегії розвитку Оржицької селищної територіальної громади на 2022-2027 роки

Рішенням виконавчого комітету Оржицької селищної ради від 21 січня 2022 року № 3 створена Робоча група з підготовки Стратегії розвитку Оржицької селищної територіальної громади на 2022-2027 роки, до складу якої увійшли старости, депутати та керівники структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради, приватні підприємці, керівники сільськогосподарських підприємств, представники громадських організацій. Робоча група за підтримки та методичної допомоги партнерів Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» розроблятиме Стратегію розвитку – план дій щодо забезпечення сталого розвитку громади до 2027 року.

Процес розроблення Стратегії передбачає проведення громадських обговорень, зустрічей та опитувань. Усі зацікавлені громадяни зможуть долучитися до розробки Стратегії, надаючи свої пропозиції з того чи іншого напрямку життєдіяльності громади. Слідкуйте, будь ласка, за оголошеннями на офіційному вебсайті селищної ради та сторінці у Facebook, де відповідно до плану публікуватимуться теми розділів Стратегії та форми для пропозицій.