На Оржиччині посівали на щастя, на радість, на добро!

Фото без описуФото без описуФото без опису

У центрі Оржиці сьогодні, 14 січня, було по-святковому весело та гамірно. Громада святкувала завершення циклу новорічно-різдвяних свят народним масовим дійством за участю колядних гуртів зі всіх населених пунктів. Більше ста яскраво вбраних учасників художніх колективів сільських будинків культури з хвалебними піснями та колядками пройшлися урочистою ходою до центральної площі селища, де представляли свої виступи, прославляючи Христа та вітаючи земляків з Новим роком. У своєму вітальному слові селищний голова Олена Сидоренко бажала всім міцного здоров’я, миру Україні і кожній родині та дякувала учасникам дійства за збереження народних традицій.

Дітей – учнів шкіл громади, які разом з педагогами зібралися на площі, розважали аніматори студії «Твіст» з м.Лубен. Інші лубенчани – представники громадської організації «Ветерани Чорнобиля» з самого ранку готували у похідній кухні кашу, якою під час свята частували чесний народ. Саме цей формат фестивалю «Каша-фест» запропонувала оржиччанам народний депутат України Анастасія Ляшенко, яка завітала до громади, щоб поспілкуватися з людьми та підбити підсумки роботи за минулий рік. Отож, свято в Оржиці вдалося! Дякуємо організаторам за можливість зібратися на свіжому повітрі, щоб разом відсвяткувати новорічні свята. Дорогі друзі! Нехай Новий рік буде щедрим на добробут, успіхи та здійснення задумів!