Зустріч з підприємцями: подяка за співпрацю, благоустрій територій, касові апарати

14 січня до селищної ради на запрошення селищного голови прибули підприємці громади, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі та надання послуг. У своєму вітальному слові Олена Сидоренко подякувала підприємцям за співпрацю з селищною радою та старостатами та висловила сподівання на подальшу спільну чесну і продуктивну роботу щодо забезпечення попиту жителів громади. Перед присутніми виступив заступник селищного голови Юрій Олійник з інформацією щодо неухильного дотримання вимог трудового законодавства фізичними особами- підприємцями, які є роботодавцями, в частині оформлення трудових відносин з працівниками, та ще раз нагадав про обов’язковість дотримання встановлених правил благоустрою на території громади. Начальник Оржицької державної податкової інспекції ГУ ДПС у Полтавській області Раїса Мазняк ознайомила підприємців із нововведеннями у податковому законодавстві, зокрема, яке стосується збільшення податків у зв’язку зі збільшенням розміру мінімальної зарплати. та обов’язкового використання касових апаратів. Податкиня наголосила, що уряд звільнив від використання касових апаратів підприємців, які ведуть роздрібну торгівлю у сільській місцевості (крім окремих випадків), та підприємців без найманих працівників, які торгують на ринках і надають побутові послуги.