Відбувся конкурс заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Оржицької селищної ради

Сьогодні, 11 січня 2022 року, у приміщенні селищної ради відбулися засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Оржицької селищної ради. Конкурсна комісія на чолі з начальником відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради Віктором Рябцем розглянула документи, подані одним кандидатом, Коханською Т.В., які відповідали кваліфікаційним вимогам, та прийняла рішення допустити її до участі в конкурсі. На засіданні конкурсної комісії проведена співбесіда з кандидатом на посаду, заслухано презентації проектів програм розвитку закладу культури на один та п’ять років. Конкурсна комісія шляхом голосування одноголосно прийняла рішення та визначила переможцем конкурсу Тетяну Василівну Коханську. З нею, як з переможцем конкурсу, буде укладено контракт строком на 5 років.