Для шкіл громади придбано 18 персональних комп'ютерів та меблі

16 грудня 2021 року Денисівській, Староіржавецькій та Зарізькій школам, технічно застарілі комп'ютери яких не оновлювалися з 2007 року, було передано у користування 18 персональних комп'ютерів на загальну суму 370 тис. грн. У цих закладах. Оновлення комп'ютерної техніки навчальних закладів відбулося за рахунок зекономлених коштів освітньої субвенції,. Окрім цього, для ОЗ «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Я. Франка» придбано інтерактивний комплекс для початкової школи та меблеву стінку для кабінету географії. Наразі проводяться тендерні процедури із закупівлі технічного обладнання для харчоблоків шкіл громади на суму 600 тис. грн (також за рахунок економії коштів освітньої субвенції).

Таким чином, Оржицька селищна рада створює комфортні умови для навчання дітей та сприяє підвищенню рівня надання освітніх послуг у закладах освіти нашої громади.