У День святого Миколая відкрили головну ялинку громади

У День святого Миколая відкрили головну ялинку громади

Не лякай негодою, біла зимО,

Зіпсувати вечір цей не вдасться –

За вікном прогнози всі для добра,

Злагоди, любові і щастя

Ані дощ, ані мокрий сніг на став на заваді сьогодні, 19 грудня, провести в Оржиці урочисте відкриття головної ялинки громади. Святкове дерево засяяло вогниками на центральній площі селища рівно о 16.16. На відкриття ялинки зібралося чимало оржиччан та гостей громади, тож свято вдалося.

З піснями, хороводами, веселими іграми для дітей та дорослих Оржиччина зустріла прийдешні новорічні та різдвяні свята. Селищний голова Олена Сидоренко, яка відкрила дійство, привітала усіх та побажала землякам міцного здоров’я, миру, достатку в кожну родину та добробуту і розквіту нашій громаді. На святі вручили миколайчики - подарунки дітям, які виховуються у з трьох прийомних сім’ях громади, від обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, селищна рада приготувала солодкі подарунки для дітей з дитячого будинку сімейного типу та всіх дітей – учасників свята. За це дякуємо благодійникам - приватних осіб та мережу магазинів «Оптовичок».

Новий рік стрімко наближається, зустрічаймо ж його весело та у доброму здоров’ї!