У селищній раді провели консультації зі створення Стратегії розвитку громади

Фото без описуФото без описуФото без опису

17 грудня у селищній раді відбулася робоча зустріч першого заступника селищного голови  Світлани Маслак, заступника  селищного голови Василя Яковенка та начальника відділу економічного розвитку та муніципальних інвестицій виконавчого комітету селищної ради Віктора Ванцака з керівницею регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Полтавської області Ганною Бабковою та експерткою зі стратегічного планування Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Мариною Бриль. Участь Оржицької селищної ради у Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» забезпечить отримання фахової допомоги у створенні Стратегії розвитку громади. Учасники зустрічі обговорили покроковість створення Стратегії розвитку Оржицької селищної територіальної громади, яка окреслить пріоритети для її подальшого зростання та визначить шляхи якісного використання наявних можливостей для залучення ресурсів на свою територію.  «Дякуємо експертам Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за бажання допомогти  у розробці Стратегії розвитку громади. Ми зацікавлені та маємо потребу у даному документі. Сподіваюся, що напрацьований разом з експертами документ допоможе реалізувати наші задуми», – ділиться перший заступник селищного голови Світлана Маслак.