ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Минуло 35 років після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій. Ми ніколи не забудемо про самопожертву героїв-ліквідаторів, які ціною власного життя та здоров’я, без вагань та роздумів, усвідомлюючи всю складність ситуації, ступили назустріч неприборкуваному смертоносному лиху, щоб зберегти життя мільйонів людей не лише у нашій державі, а й на всій планеті.

Сьогодні, 14 грудня 2021 року, на Оржиччині традиційно вшановували ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Біля пам’ятного знаку на честь земляків –ліквідаторів відбувся мітинг за участю керівників громади, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, представників громадськості. У своєму виступі селищний голова Олена Сидоренко висловила слова вдячності та шани до чорнобильців за героїзм та самовідданість, зауваживши, що вірить у кращі часи, коли громада зможе підтримати земляків-чорнобильців не лише словами, а і забезпечити їх гідне проживання, побажала усім міцного здоров’я, миру в душах і в Україні. На мітингу виступив голова громадської організації «Ліквідатори Чорнобильської аварії» Анатолій Лохвицький. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку, схиливши голови перед пам’яттю загиблих та померлих героїв ліквідації Чорнобильського лиха.

Тематичний музичний супровід здійснено Центром культури та дозвілля Оржицької селищної ради.