У Лукімській гімназії провели виховні години у рамках акції «16 днів проти насильства» та до Дня прав людини

  • 488

Фото без опису

 

13 грудня 2021 року  у рамках акції «16 днів проти насильства» виїзною групою у складі інспектора з ювенальної превенції відділення поліції Катериною Юхименко, головним юристом Оржицького бюро правової допомоги Богданою Тилюк, головним спеціалістом –фахівцем із соціальної роботи виконавчого комітету селищної ради Аліною Храпаль та головним спеціалістом служби у справах дітей виконавчого комітету селищної ради Тамілою Деркач проведено тематичні виховні години для учнів 7-9 класів Лукімської гімназії, на яких розглядали питання запобігання булінгу, домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

+380 93 484 47 02  -  Гаряча лінія психологічної підтримки та роботи соціальних служб Оржицької громади.

10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості – рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші. У 1950 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 10 грудня Днем прав людини з метою залучення уваги людей в усьому світі до Загальної декларації прав людини як до загального ідеалу для всіх людей і народів. Нині чимало країн включають основні положення Декларації в своє базове законодавство і конституції.

І хоча положення Декларації мають рекомендаційний характер, наразі її принципи лежать в основі багатьох пактів, конвенцій і договорів стосовно прав людини, укладених з 1948 року. Так, у 1966 році Генеральна Асамблея ООН ухвалила «Міжнародний пакт про громадянські й політичні права» та «Міжнародний пакт про економічні, соціальні та культурні права», які разом із Загальною декларацією прав людини склали Міжнародний білль про права людини. Україна також ратифікувала ці пакти.