Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Сьогодні, 13 жовтня 2021 року, відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради під головуванням селищного голови Олени Сидоренко. Члени виконкому розглянули 8 питань порядку денного, зокрема, затвердили мережу закладів дошкільної освіти Оржицької селищної ради на 2021-2022 навчальний рік та висновок про можливість та доцільність позбавлення батьківських прав. Своїми рішеннями виконавчий комітет селищної ради затвердив встановлення з 15.10.2021 тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для КП «Оржиця-водоканал»: на централізоване водопостачання - 16,67 грн. без ПДВ та 20,00 грн з ПДВ за м.куб (для всіх категорій споживачів), на водовідведення - 33,33 грн. без ПДВ та 40,0 грн з ПДВ за м.куб. (для населення) та встановлення з 01.11.2021 року тарифів на централізоване водопостачання СТОВ «Лукім’я» - 16,67 грн. без ПДВ та 20,00 грн з ПДВ за м.куб (для всіх категорій споживачів).

Відповідними рішеннями виконкому було взято на квартирний та соціальний облік дитину-сироту та надано дозвіл на оформлення дубліката свідоцтва про право власності на житловий будинок.

З рішеннями виконавчого комітету селищної ради, прийнятими 13 жовтня 2021 року, можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті Оржицької селищної ради.