Зустрічайте черговий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

  • 664

Фото без опису

Зустрічайте черговий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Вересневий випуск видання розповість читачам про найцікавіші новини із життя системи БПД Полтавщини, новації чинного законодавства. новини від партнерів та найактуальніші юридичні коментарі.

1 вересня на всій території України гостинно відкрили свої двері для клієнтів бюро правової допомоги. Наразі на Полтавщині працює 24 бюро правової допомоги. Про успіхи цих державнихправничих інституцій читайте у вересневому випуску видання.

8 жовтня правники України відзначають своє професійне свято – День юриста З цієї нагоди в інтерв’ю з директором Полтавського юридичного інституту Ігорем Криницьким говоримо про затребуваність професії юриста в Україні, які юридичні професії будуть користуватися попитом у майбутньому, як працює навчальний закладах в умовах пандемії та особливості підготовки юристів та родзинки навчального закладу.

У рубриці «Життя ОТГ» читайте про успіхи Карлівської громади.

У рубриці «Думка спеціаліста» читайте про правові аспекти питання вакцинації в України. Про це розповідають наші партнери – представники юридичного Департаменту Полтавської обласної державної адміністрації.

У рубриці «Новини від партнерів» читайте про здобутки та особливості роботи Київського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Як відбувалася ярмарка соціальних послуг у Полтаві, яка її мета та роль фахівців системи БПД Полтавщини. Про це читайте у черговому випуску видання.

Про становлення себе як юриста, шлях до юридичної професії та життєві орієнтири розповідає очільниця Шишацькогобюро правової допомоги Вікторія Писарська у рубриці«Людина права».

Найцікавіші роз’яснення правового характеру читайте у постійних рубриках видання: сторінка адвокат консультує, фахівці системи БПД консультують та консультації «WIKILEGALAID».

У кожному номері видання читачі мають можливість ознайомитися із зразками документів, прикладами успішної практики системи БПД. З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут:

https://docs.google.com/.../2PACX-1vThyhQ7S99m2Hhu.../pub...

Приємного читання!