Засідання круглого столу з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі

Сьогодні, 29 вересня, у приміщенні Оржицької селищної ради, за участю заступника селищного голови Василя Яковенка, фахівця із соціальної роботи та спеціалістів служби у справах дітей виконавчого комітету Оржицької селищної ради, спеціалістів Оржицького районного сектору Центру пробації в Полтавській області, відділу соціального захисту населення, Оржицького відділення поліції, бюро безоплатної вторинної правової допомоги відбулося засідання круглого столу, на якому обговорили шляхи покращення координації та міжвідомчої взаємодії органів і служб на місцевому рівні в напрямку запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Надалі планується продовження роботи у напрямку розбудови муніципальної системи протидії домашньому насильству, обговорення плану дій щодо розширення соціальних послуг для постраждалих від домашнього насильства в Оржицькій територіальній громаді.

Фото без опису     Фото без опису

Контактна інформація для осіб, які постраждали від домашнього насильства, гендерної дискримінації та торгівлі людьми:

? у Державний кол-центр з питань запобігання домашньому насильству 15-47, працює цілодобово;

? на Національну «гарячу лінію» з питань запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335, або з мобільного 116 123, працює цілодобово;

? на дитячу «гарячу лінію» 0-800-500-225, 116-111 з мобільного;

? в урядовий кол-центр 15-45;

? на «гарячу лінію» Координаційного центру з надання правової допомоги 0-800-213-103;

? на оперативну лінію Національної поліції України 102;

? на інформаційно-консультаційну лінію громадської організації «Центр «Жіночі перспективи» 2-962-962, або з мобільного 067-674-07-70;

? на кризову «гарячу лінію» Полтавської обласної ради 501-970 (цілодобово);

? на «гарячу лінію» Полтавської обласної ради 0800-502-230.