Оржицька громада святкує 30-річчя незалежності України

Святкування Дня Державного Прапора України та 3Фото без описуи Оржиччина розпочала сьогодні, 21 серпня, низкою урочистих заходів - покладанням квітів до Братської могили у парку Перемоги смт Оржиця та меморіальної стели Діані Петриненко на приміщенні Оржицької дитячої музичної школи ім.Д.Петриненко, святковою ходою делегацій від населених пунктів громади центральною вулицею селища, культурно-мистецьким заходом «До України серцем прихилюся» на центральній площі селища та звітним концертом народних аматорських колективів громади.

Усіх зі святом тепло привітали селищний голова Олена Сидоренко та гості громади - народний депутат України Анастасія Ляшенко, перший заступник голови Лубенської райдержадміністрації Євгеній Сірченко, депутат Лубенської районної ради Володимир Карлов, помічник народного депутата України Наталія Сухонос.

У центрі селища було людно та святково, діяли тематичні фотозони, виставки творів народних умільців та квіткових композицій. На стадіоні «Колос» відбувся футбольний турнір ветеранів 50+.

Приємно, що багато гостей в якості святкового вбрання обрали вишиванку.