Представляємо Логотип Оржицької селищної територіальної громади

До уваги мешканців Оржицької громади!

Представляємо Логотип Оржицької селищної територіальної громади - офіційний символ,Фото без опису репродукції  та тиражування якого відсьогодні використовуватиметься для формування і поширення позитивного іміджу Оржицької селищної територіальної громади, підвищення її культурного, туристичного, економічного та соціального потенціалу, при виготовленні різного виду друкованої та рекламно-сувенірної продукції, як елемент святкового оформлення під час урочистих церемоній та свят.

Його використання юридичними та фізичними особами дозволено за письмовим погодженням із селищною радою.

Логотип Оржицької селищної територіальної громади та Порядок його використання затверджено рішенням виконавчого комітету Оржицької селищної ради від 19 серпня 2021 року.

Логотип розроблено за ескізом члена Спілки геральдистів України Станіслава Дерев’янка, жителя села Заріг.