Щойно розпочалося пленарне засідання одинадцятої сесії Оржицької селищної ради восьмого скликання.

На засіданні присутні 17 депутатів селищної ради, депутати районної ради, старости, громадськість.

До порядку денного внесено 176 питань, із яких 145 – земельні.

Серед основних питань затвердження статутів та положень навчальних закладів, рішення про перепрофілювання яких були прийняті на минулій сесії, затвердження ряду програм на 2022 – 2024 роки, приймання – передавання майна в межах комунальної власності, формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, створення конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КНП «Оржцький центр ПМСД», збільшення норм витрат на харчування учнів 1 – 4 класів та дітей пільгових категорій, надання матеріальних допомог громадянам, затвердження бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу та внесення змін до бюджету селищної територіальної громади.

Прийняті рішення засідання одинадцятої сесії селищної ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Оржицької селищної ради для ознайомлення у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Фото без опису     Фото без опису