19 червня в Україні відзначається День фермера

Шановні фермери та працівники фермерських господарств Оржиччини!

Прийміть щирі вітання від усієї  громади з нагоди Дня фермера!  Сьогодні відзначається свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею щодня працює на землі, виробляє продукт для економіки і людей, забезпечує продовольчу безпеку держави, створює робочі місця, сплачує податки.
На території нашої громади здійснюють свою сільськогосподарську діяльність 17 фермерських господарств. У цей святковий день ми маємо нагоду подякувати їх керівникам та працівникам  за те, що попри труднощі чесно і сумлінно робите свою справу,  завдяки «золотим руками»,  хліборобській мудрості та напруженій  самовідданій  праці розвиваєте сільське господарство і відіграєте важливу соціальну участь у розвитку сіл громади, допомагаєте людям.
Бажаємо вам щедрих ужинків, фінансових здобутків, економічного зростання, нехай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та добробуті.