Зустрічайте травневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

  • 503

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує знайомити читачів про найцікавіші правові ініціативи, новели чинного законодавства та юридичні консультації на штальтах щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

У травневій електронній версії газети читайте про те, які результати проєкту «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство», які основні напрями діяльності передбачені, досягнення та перспективи роботи у подальшому.

Фахівці системи БПД області не лише надають якісну правову допомогу, активно проводять правопросвітницьку роботу, а й шанують традиції та минуле. Про те як працівники Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД Полтавщини відзначили Всесвітній день вишиванки та традиції цього свята читайте на шпальтах травневого випуску видання.

Серед актуальних тем сьогодення у черговому випуску читачі дізнаються про особливості отримання житлових субсидій, перерахунку пенсії працюючим пенсіонерам.

У новому випуску газети читайте про чергову правову ініціативу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області - конкурс відеороликів про права дітей «Мої права - мій захист», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

Продовжуємо висвітлювати успішні історії розвитку територіальних громад Полтавщини у рубриці «Життя ОТГ». Про здобутки та плани Лохвицької громади розповідає її очільник Віктор Радько.

25 травня у світі відзначають Міжнародний день зниклих безвісти дітей. Як уникнути трагедії, як діяти батькам у разі зникнення дітей та як діяти дітям у випадках якщо вони загубилися про ці та інші питання розповідають наші партнери - представники відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Полтавській області.

У рубриці «Людина права» можна ознайомитися із життєвим шляхом та професійним досвідом Максима Паляниці, заступника начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Про успішні історії захисту прав клієнтів, коментарі юристів та адвокатів читайте у постійній рубриці газети «Приклади успішного захисту».

Найцікавіші консультацій та напрацювання дізнавайтеся з постійних рубрик видання: сторінка адвокат консультує, сторінка Регіонального представництва Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, фахівці системи БПД консультують та консультації «WIKILEGALAID».

Також можна ознайомитися із зразками документів, переглянути медіагалерею з найцікавішими відеоконсультаціями за участю фахівців системи БПД.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут:

https://docs.google.com/.../2PACX-1vTvYF.../pub...

Приємного читання!

Фото без опису