Активні учасники клубу за інтересами "Сива ластівка" долучилися до відзначення Дня вишиванки

Кожен третій четвер травня, в День вишиванки, ми вдягаємо це чудове вбрання – барвисте творіння жіночих рук, демонструючи цим своє українство, приналежність до своєї нації, що зберегла свої традиції і ремесла. 20 травня Ніна Мизюра, Людмила Оліференко, Лідія Петрик, Валентина Рудник - користувачі КЗ «Публічна бібліотека» Оржицької селищної ради , активні учасники клубу за інтересами «Сива ластівка» долучились до свята, одягнули вишиванки і прибули до бібліотеки. Не тільки з метою обміняти прочитану літературу і періодичні видання , а й похизуватися своїм національно – етнічним одягом. Відвідувачі довели, що вишиванка таки має генетичний код, який керує найсвітлішими поривами людської душі.