Виїзний прийом громадян заступником селищного голови Василем Яковенком

Сьогодні, 18 травня, заступник Оржицького селищного голови Василь Яковенко провів виїзний прийом громадян на території Райозерського та Онішківського старостинських округів, а також відвідав людей, які обслуговуються Територіальним центром соціального обслуговування у Онішках та Райозері. Однією із головних проблем, які турбують населення – відсутність питної води. Це пов’язано із тим, що рівень підземних вод значно знизився, через це і почала зникати вода у криницях. Водопровідні мережі у населених пунктах є, але наразі вони не діючі. Звичайно, люди не отримали обіцянки швидкого вирішення проблеми, але заступник голови запевнив, що ця проблема відома і шукаються шляхи її вирішення, оскільки вона є актуальною для усієї громади. Також важливим питанням для населення є сполучення із новоутвореним районним центром – містом Лубни. Василь Яковенко поінформував, що роботи над реалізацією даного проекту вже ведуться і найближчим часом, після отримання тимчасового дозволу на перевезення терміном на три місяці, рейс Оржиця – Лубни буде відкрито для руху перевізником КП «Оржиця-водоканал» та з метою проведення оцінки перспективного пасажиропотоку.

Також важливо відзначити те, із якою вдячністю люди говорили про працівників Територіального центру соціального обслуговування, які кожного дня допомагають їм і словом, і ділом – це Веренька Тетяна та Радавічюс Ольга. Селищна рада також висловлює вдячність Вам за Вашу працю і бажає наснаги та оптимізму у роботі. Нехай і надалі ваші підопічні згадують Вас тільки добрим словом.

Опісля зустрічей заступник селищного голови відвідав місцеві школу та дитячий садочок у селі Онішки.