День вишиванки: запрошуємо на святкування!

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

Вже стало традицією відзначати День вишиванки у третій тиждень травня. Цьогоріч в Оржицькій громаді свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, відзначатиметься у п’ятницю. 21 травня.

Запрошуємо жителів та гостей громади цього дня з 10 години ранку завітати до скверу в центрі Оржиці, та, дотримуючись правил карантину, взяти участь у святі єдності українців, патріотизму та краси. До вашої уваги будуть представлені виставки вишиванок та рушників від кожного старостинського округу, концерт за участю творчих колективів та окремих виконавців громади. Настрій створюватиме жива музика у виконанні педагогів Оржицької дитячої мистецької школа ім. Д. Петриненко.