Стартував другий етап конкурсу "Наша громада".

Пам'ятаєте рекламу на телеканалах ICTV та СТБ про звлучення коштів для розвитку громади? Так от. Ми зробили перший крок - подали заявку, зняли відео. Цей етап закінчився 30 квітня.

Тепер другий етап: з 10.05.2021 - перше голосування. Проводиться відбір 13 громад-учасниць, які мають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування, та 13 громад-учасниць, які отримали найвищі бали за результатами голосування експертного журі.

Голосування на сайті відбувається з 10.05.2021 до 31.05 2021 року.

Саме тому просимо всіх долучитися.

Щоб підтримати проєкт громади - треба зареєструватися на сайті https://otg.fakty.com.ua/communities/orzhytska-hromada# через свій акаунт у соціальній мережі або електронну пошту.

Давайте зараз доведемо один одному - МИ ГРОМАДА! І кожен з нас прагне розвитку свого села чи селища.

Ми хочемо розвинути зелений туризм, показати невідому Оржицю, дати поштовх крафтовому виробництву. Отож об'єднуймося заради нас самих!