Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання рішення виконавчого комітету Оржицької селищної ради від 14.04.2021 року № 22 «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів», відповідно до підпункту 6 пункту а) статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», постанови КМУ від 16.11.2011 року № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Оржицької селищної ради:

оголошується конкурс щодо визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Оржицької селищної ради

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: організатор конкурсу – Оржицька селищна рада, 37700, вул. Центральна,21,                    смт Оржиця Лубенського району Полтавської області, тел. (05357) 91-4-75, 91-2-74.
  2. Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: Гук Артур Олександрович – начальник відділу земельних та екологічних питань виконавчого комітету Оржицької селищної ради, тел. 91-2-74, моб. 0958060974
  3. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу, зокрема наявність:
  • матеріально-технічної бази;
  • персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання та досвід;
  • фінансові спроможності для надання послуг;
  • досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства;

1. Конкурсну документацію можна отримати у  Гука Артура Олександровича – начальника відділу земельних та екологічних питань виконавчого комітету Оржицької селищної ради, тел. 91-2-74, моб. 0958060974.
  2. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається особисто чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місце знаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові)учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасників конкурсу.

Кінцевий строк подання пропозицій – 31.05.2021 року.

1. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Місце розкриття конвертів – Оржицька селищна рада, кабінет (загальний відділ)

Дата та час розкриття конвертів – 01.06.2021 року о 10.00 год.