Виїзний прийом громадян заступником селищного голови Юрієм Олійником

Сьогодні, 6 травня, заступник Оржицького селищного голови Юрій Олійник із робочим візитом відвідав Савинський та Яблунівський старостинські округи.

Зі старостами обговорили актуальні питання, що стосуються життєдіяльності та благоустрою населених пунктів. Зокрема, велику увагу приділили питанню підготовки до проведення заходів до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги. Варто відзничити високу соціальну відповідальність жителів сіл та господарюючих суб'єктів, які допомагають облагородити населені пункти. Так, власними силами проводиться ремонт пам'ятника жертвам Другої світової війни та ремонт спортзалу у с. Савинці.

Оржицька селищна рада висловлює вдячність за підтримку всім небайдужим до благоустрою нашої громади!