Вихованці прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу громади отримали Великодні кошики

30 квітня, напередодні світлого Воскресіння Христового,  селищний голова Олена Сидоренко, заступник селищного голови Василь  Яковенко, начальник служби у справах дітей Любов Алексеюк обдарували Великодніми кошиками вихованців двох прийомних сімей та двох дитячих будинків сімейного типу із Зарога та Оржиці.

Керівники громади поспілкувалися з родинами, ознайомилися з функціонуванням дитячих будинків сімейного типу, побутовими умовами та, вітаючи дітей та батьків зі святами, щиро зичили всім міцного здоров’я, злагоди та достатку, добра та миру у домі і серцях.

Великодні смаколики придбані за кошти селищного бюджету, два подарунки передані облдержадміністрацією у межах обласної акції «Великодній кошик».Фото без описуФото без описуФото без опису