Карантинні обмеження

  • 425

У четвер, 15 квітня, на виконання постанови КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (з урахуванням змін, що внесенні постановою КМУ від 17 лютого 2021 р. № 104) та на виконання протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 19 березня 2021 року № 6/2021, завідувачем сектору з питань цивільного захисту, інформаційних технологій та захисту даних виконавчого комітету Оржицької селищної ради Олександром Орловським спільно з представником Оржицького управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області Володимиром Лютим та представником Сектору поліцейської діяльності №1 відділу №2 Лубенського РВП ГУ НП в Полтавській області Тарасом Вороною проведено моніторинг закладів торгівлі смт. Оржиця, сіл Маяківка, Онішки та Великоселецьке на дотримання карантинних вимог "червоної зони", дотримання маскового режиму з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За результатами перевірки було складено 1 протокол про адміністративне правопорушення та видано 3 попередження населення у зв'язку з недотриманням маскового режиму.

Шановні жителі Оржицької громади! Закликаємо Вас неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів. Тримайте соціальну дистанцію, користуйтеся захисними масками, рукавичками та антисептичними засобами. На період карантину дотримуйтесь встановлених законодавством обмежень.