Начальник відділу:

Любов Алексеюк

E-mail:

ssd_orjucya@adm-pl.gov.ua

Юридична адреса:

вул. Центральна, 21

смт Оржиця, Полтавська область

Україна, 37700

Графік роботи:
понеділок-четвер - 8.00 - 17.15

п’ятниця - 8.00 - 16.00
перерва - 12.00 -13.00

Основні завдання Служби:

Реалізація на території Оржицької селищної ради державної політики з питань захисту прав дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

Розроблення і здійснення самостійно або разом з установами та організаціями незалежно від форм власності,громадськими організаціями заходів щодо захисту прав, свобод і законнихінтересів дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

Координація зусиль Оржицької селищної ради, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у вирішенні питань захисту прав дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.

Забезпеченняу межах повноважень дотримання вимог законодавства щодо встановленняопіки та піклування над дітьми, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї; сприяння влаштуванню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання.

Здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у закладах длядітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей усіх форм власності.

Ведення державної статистики щодо дітей.

Ведення обліку дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Надання підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, громадським організаціям, громадянам практичної та методичної допомоги, консультацій з питань соціального та правового захисту дітей, запобігання вчиненню дітьми правопорушень.

Підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

Визначення пріоритетних напрямів поліпшення на території Оржицької територіальної громади становища дітей, захисту їх прав, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

  Перелік документів, які містять публічну інформацію

Фото без опису  Положення про Службу у справах дітей виконавчого комітету Оржицької селищної ради

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі:

Конституція України

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

Закон України «Про запобігання корупції»

Закон України «Про звернення громадян»

Закон України «По захист персональних даних»

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Закон України «Про статус депутатів місцевих рад»

- Рішення другої позачергової сесії Оржицької селищної ради восьмого скликання від 11.12.2020р. № 2 "Про затвердження Регламенту Оржицької селищної ради"

 

 

 

 

 

Гід державних послуг. Банер