На тернінгах домедичної допомоги для цивільного населення

Цього тижня для цивільних жителів 10 сіл громади інструктори благодійного фонду Melek_ЯНГОЛ_ОХОРОНЕЦЬ провели тренінги з домедичної допомоги. Працівники старостатів та філій комунальних установ Оржицької селищної ради, а також усі бажаючі жителі та гості сіл під керівництвом досвідчених інструкторів зробили перший крок до оволодіння всіма необхідними навичками, що можуть знадобитися у складних умовах воєнного часу, а саме, отримали теоретичні та практичні знання про види кровотеч та методи їх зупинки з допомогою накладання турнікету, різних джгутів та бандажів і пов'язок, що тиснуть. Корисні поради фахівців були націлені і на те, щоб допомогти цивільним опанувати себе в екстреній ситуації. Тренінги продовжаться і наступного тижня у інших селах громади за графіком. Згодом – навчання для жителів та гостей селища Оржиця.

#Melek_ЯНГОЛ_ОХОРОНЕЦЬ