Провели фізкультурно-оздоровчий захід - благодійний футбольний турнір пам'яті полеглих земляків - Захисників України

25 жовтня на стадіоні села Тарасенкове проводиться організований фахівцями комунальної установи КУ "Оржицький ЦФЗН"Спорт для всіх", старостою Золотухинського старостинського округу Іваном Вірченком за підтримки Оржицької селищної ради, благодійної організації «БФ «СПЛАВ» Благодійна Організація Сплав та Полтавський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" фізкультурно-оздоровчий захід - благодійний футбольний турнір пам’яті полеглих земляків – Захисників України. Учасники турніру – аматори футболу із сіл Тарасенкове, Денисівка, селища Оржиця та Оржицького відділення Лубенського районного відділу Головного управління Національної поліції в Полтавській області, вболівальники, глядачі вшанували пам’ять полеглих Захисників України хвилиною мовчання. Представники благодійної організації «БФ «СПЛАВ» передали у користування учнів шкіл громади волейбольні та футбольні м’ячі. Ентузіаста та активіста спортивного дозвілля, ветерана спорту, жителя села Тарасенкове Валентина Вальчука відзначили подякою Оржицької селищної ради. 5 тисяч 100 гривень зібраних благодійних коштів передано благодійній організації «БФ «СПЛАВ» для надання допомоги ЗСУ.