У Тарасенковому відкрили меморіальні дошки на честь полеглих односельців Савлучинського Руслана та Пантелея Олексія

25 жовтня у селі Тарасенкове відкрили меморіальні дошки на честь полеглих Захисників України - уродженців села та випускників Тарасенківської школи Савлучинського Руслана Григоровича та Пантелея Олексія Миколайовича. Учасники урочистого заходу – жителі села, учні та педагоги місцевої школи з глибоким сумом і вдячністю згадали життєві та бойові дороги загиблих Героїв, вшанували їх світлу пам’ять хвилиною мовчання. Керівники громади вручили рідним свідоцтва про занесення полеглих Героїв до Книги Пошани Оржицької селищної ради та передали нагороди Полтавської обласної ради "За вірність народу України", якими відзначені полеглі Герої посмертно.