У селі Плехів відкрили меморіальні дошки на честь полеглих земляків Мєрного Віталія, Пантеленка Олександра та Кузьмича Вячеслава

23 жовтня у селі Плехів відкрили меморіальні дошки на честь полеглих Захисників України - уродженців села та випускників Плехівської школи Мєрного Віталія Сергійовича, Пантеленка Олександра Володимировича і Кузьмича Вячеслава Самійловича. Учасники урочистого заходу з глибоким сумом і вдячністю згадали життєві та бойові дороги загиблих Героїв, вшанували їх світлу пам’ять хвилиною мовчання. Керівники громади вручили рідним свідоцтва про занесення полеглих Героїв до Книги Пошани Оржицької селищної ради та передали нагороди Полтавської обласної ради "За вірність народу України", якими відзначені полеглі Герої посмертно.