Благодійні кошти – на потреби Воїнів-земляків

Благодійні кошти – на потреби Воїнів-земляків

Упродовж усіх років війни громада спрямовує свої зусилля на підтримку Воїнів-земляків. Для цього не тільки виділяються кошти із селищного бюджету. Завдяки посильним внескам працівників підприємств, установ, організацій та усіх небайдужих мешканців і гостей громади, які акумулюються на спільному благодійному рахунку, можемо виконувати адресні замовлення наших Захисників. Так, у жовтні 2024 року за поданою заявою жителя села Чевельча на загальну суму 9 тис. 327 грн придбано якісне спорядження: плитоноска, аптечка Мілітарі, тактичний плащ, до цього додано розвантажувальний пояс РПС і тактичні рукавиці, які були у наявності - усе передано воїнові. Спільними зусиллями з благодійним фондом «Гуртом. Оржиця», який очолює волонтер Юрій Колеснік, змогли придбати генератор, необхідний для потреб підрозділу, у якому служить наш земляк із села Чайківщина. На рахунок БФ «Гуртом. Оржиця» переведено 10 тис. грн благодійних коштів. За зверненням жителя села Тарасівка замовлено та придбано аптечку Мілітарі, 2 турнікети Січ, спальний мішок, плитоноску на загальну суму 13 тис. 697 грн, до цього додано наявні розвантажувальний пояс РПС, каремат та каремат-сидіння і передано адресатові. Отже із суми 191 тис. 297 грн, яка залишалася на кінець вересня, на сьогодні використано 33 тис. 023 грн. До залишку 158 тис. 274 грн додалися благодійні кошти в сумі 37 тис. 230 грн, зібрані під час благодійних концертів до дня села у Плехові та Денисівці, благодійного концерту у селищі Оржиця, під час футбольного матчу у селі Круподеринці та в селі Лукім’я під час заходу до Дня людей похилого віку.