У селі Савинці встановили та урочисто відкрили меморіальні дошки на честь загиблих земляків

22 жовтня у селі Савинці відкрили меморіальні дошки на честь полеглих Захисників України - уродженців та жителів села Громадського Олега В’ячеславовича, Курила Степана Васильовича, Бабака Сергія Васильовича та Якимовича Миколи Олександровича. Присутні жителі села, учні та педагоги Савинської гімназії з глибоким сумом і вдячністю згадали Героїв, які віддали життя за свободу України, поклали квіти до меморіальних дощок та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Керівники громади вручили рідним свідоцтва про занесення полеглих Героїв до Книги Пошани Оржицької селищної ради та передали нагороди Полтавської обласної ради "За вірність народу України", якими відзначені полеглі Герої посмертно. Їхній подвиг — це наш обов’язок пам'ятати.

Фото без описуФото без опису