Німецька книжкова полиця в Оржицькій бібліотеці

Німецька книжкова полиця в Оржицькій бібліотеці

КЗ "Публічна бібліотека"Оржицької селищної ради, яка була обрана серед 1000 публічних бібліотек в межах масштабного проєкту «Обмін між німецькою та українською книжковою та літературною індустрією», днями отримала комплект з 14 нових друкованих книжок німецьких авторів українською мовою, розрахованих на дорослу вікову категорію. Відсьогодні оформлена книжкова полиця німецької літератури розміщена у читальному залі центральної бібліотеки громади. Усі книги високої поліграфії: з яскравими чудовими обкладинками, гарним шрифтом, якісним папером. Серед авторів – Урсула Познанські, Ніно Харатішвілі, Юдіт Германн, Бертольд Брехт, Іммануїль Кант, Бернгард Шлінк, Іріс Ганіка, Альфред Деблін, Даніель Кельман. Ця колекція дозволить нашим читачам не лише насолодитися чудовими творами німецьких письменників, але й краще пізнати культурне надбання Німеччини. Проєкт реалізується Гете-Інститутом, Німецькою асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів, Українським інститутом книги. Тішимось за нашого читача та чекаємо в бібліотеці, щоб пірнути в захопливий світ читання світової літератури!