У селі Старий Іржавець відкрили меморіальні дошки на честь загиблих Захисників

03 жовтня у селі Старий Іржавець в урочистій обстановці за участі громадськості, керівників громади, старост відкрили меморіальні дошки чотирьом загиблим Захисникам України – жителям сіл Старий Іржавець та Новий Іржавець. Пам'ятні знаки на честь Героя України Поліщука Василя, Сьомака Олександра, Ночовного Сергія та Виговського Артема встановили на будівлі Староіржавецької гімназії. Опісля відбувся вечір пам’яті, учасники якого – педагоги, учні Староіржавецької гімназії та аматори Чайківщинського будинку культури-філії засвідчити свою шану землякам, які загинули під час бойових дій за свободу і незалежність України. Секретар селищної ради Людмила Сазонюк та офіцер четвертого відділу Лубенського РТЦК та СП Петро Мишкун вручили родинам полеглих Захисників відзнаки Полтавської обласної ради «За вірність народу України».