Циганенко Олег Петрович

18 вересня в районі н.п. Іванівське Бахмутського району Донецької області загинув боєць Збройних Сил України, такелажник відділення монтажу, наш земляк, житель с. Яблуневе сержант ЦИГАНЕНКО Олег Петрович.

Циганенко Олег народився 24 січня 1979 року у с. Яблуневе. Там же виріс, там і працював сезонним працівником на місцевих фермерських господарствах. Коли у 2014 році російські та сепаратистські війська розпочали війну на Донбасі, він без краплі вагання став на захист України. Був учасником бойових дій, мав бойові нагороди. Під час повномасштабного вторгнення був мобілізований 14 вересня 2022 року 4-м відділом Лубенського РТЦК та СП.

Загинув воїн 18 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання по виявленню та знищенню сил противника.

Від імені усієї громади висловлюємо щирі співчуття усім рідним, близьким, друзям, побратимам. Сили вам пережити тяжку втрату… Нехай душа спочилого воїна знайде вічний спокій у Царстві Божому. Герої не вмирають!