Літературний коктейль «Я намалюю тобі осінь» зібрав учасників клубу за інтересами «Сива ластівка» КЗ «Публічна бібліотека» Оржицької селищної ради

Я намалюю тобі осінь. Країну нашу без війни.

Нехай здійсняться всі бажання.  І мир повернеться сюди.

Осінь розкривається нам різними барвами листя та врожаю, ароматами грибів, меду, яблук, прянощів і хризантем, шумом дощу та шелестом опалого листя. Ця пора спонукає нас уповільнитись, більше читати. Недільного вересневого ранку вона зібрала у дружнє коло учасників клубу за інтересами «Сива ластівка» комунального закладу «Публічна бібліотека» Оржицької селищної ради на літературний коктейль «Я намалюю тобі осінь». Програма заходу була насиченою і емоційною. Початком стала осіння розминка, яка складалася з овочево – фруктової та літературно – інтелектуальної вікторин, конкурсу «Смачні дарунки осені», у якому змагалися дві команди: «Осінні барви» (капітан В’ячеслав Бондаренко) та «Дари осені» (капітан Григорій Литвиненко).  У літературному просторі «Віршами, віршами…» лунали поезії з присмаком яблук, різнобарв’ям айстр та жоржин. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції. Справжні шедеври, фантазій яких не було меж, власноруч зібрали Людмила Оліференко (композиція «Осінь - гарна молодиця»), Валентина Рудник (композиція «Гарбузиха Настя», Ніна Гапенко (композиція «Осінь квітами ясніє»), Лідія Петрик (композиція «Барвами горять у серці квіти»), Ніна Гелевер (композиція «Стоіть прозора осінь»), Ольга Яковенко (композиція «Золотава осінь»). Гамірлива й сонячна, сумна й дощова, зоряна й барвиста – така вона, осінь. І ця чудова пора надихає на гарний настрій, коли прагнеш чогось прекрасного. І виявляється, що кожен може створити свій образ яскравої осені, який навіть у найсумніший день додасть сили, соковитих кольорів та добрих спогадів!

Фото Людмили Оліференко.