Благодійні кошти – на потреби Воїнів-земляків

Благодійні кошти – на потреби Воїнів-земляків

Упродовж усіх нестерпних років війни громада спрямовує свої зусилля на підтримку Воїнів-земляків. З початку 2024 року до спільного благодійного рахунку надійшло 318 тисяч 653 гривні, зібраних у рамках благодійних акцій та заходів завдяки посильним внескам працівників підприємств, установ, організацій та усіх небайдужих мешканців і гостей громади. До збору коштів під час концертів з нагоди 8 Березня долучилися громади сіл Онішки. Денисівка. Сазонівка, Плехів, Старий Іржавець, селища Оржиця та Лукімська гімназія, під час заходів до Дня матері– Савинська, Чевельчанська та Лукімська школи, у травні під час свого звітного концерту - учні та викладачі Оржицької дитячої мистецької школи ім. Діани Петриненко, під час свого випускного вечора - випускники Денисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.В.Лесевича, з нагоди дня села – жителі та гості сіл Великоселецьке, Чевельча, Старий Іржавець, Сазонівка, Заріг, Чайківщина. Онішки, Яблуневе, Райозеро, з нагоди відзначення Дня Незалежності України  - у селищі Оржиця та селі Савинці, Дня молоді - у селищі Оржиця, під час вечора пам’яті у селі Заріг. Станом на сьогодні, 06 вересня, із загальної суми використано 127 тисяч 356 гривень. За ці кошти проведено дві великі закупки військового спорядження упродовж березня та липня 2024 року. Про першу передачу придбаного ми писали 11 березня. З тієї закупки за запитами у кінці березня, травні та червні спорядження у вигляді шести оригінальних турнікетів СІЧ, трьох швидкоскидних військових аптечок, спального мішка, каремату передано чотирьом військовим із сіл Нижній Іржавець, Заріг, Тарасівка та селища Оржиця. Нині звітуємо за наступне придбання та передачу. За благодійні кошти було закуплено 4 каремати, 4 тактичних рюкзаки, 5 комплектів наколінників, 3 спальних мішки, 4 каремат-сидіння, 4 тактичних окулярів, 4 пари армійських рукавиць, 4 розвантажувальних поясів РПС. Наразі запитуване спорядження передано двом військовослужбовцям з Оржиці та одному із села Онішки. За заявою жительки села Великоселецьке 10 тисяч гривень готівкою передано її чоловікові для придбання РЕБу. Виконуючи колективне прохання жителів села Заріг підтримати воїна-односельця, йому для придбання РЕБу передано 20 тисяч гривень готівкою. За передані готівкою 4 тисячі 200 грн для військовослужбовця із села Старий Іржавець придбано та передано рюкзак, каремат, каремат-сидіння, павербанк, плащ. Наразі у наявності в селищній раді є та відразу за заявою і потребою може бути передано землякам: тактичні окуляри,  каремат, розвантажувальний пояс РПС, пара наколінників, каремат-сидіння та рукавиці.  Дякуємо всім і кожному, хто продовжує благородну традицію збору благодійних коштів на концертах, ярмарках та спортивних змаганнях, які проводяться в громаді, щоб  підтримати земляків – військовослужбовців ЗСУ. Вдячність та шана нашим мужнім і славним Захисникам і Захисницям, дякуємо вам за кожен новий день. Нехай Божа Матір оберігає кожного воїна, веде до перемоги, допомагає пройти всі випробування і повертає живими всіх додому.